instagram beğeni hilesi 2019

instagram beğeni hilesi 2019

instagram Beğeni Hilesi 2019

Son zamanların en trend uygulaması olan instagram dünya çapında birçok insan tarafından kullanılmaktadır. İnstagram uygulaması facebook, twitter, Swarm gibi uygulamalardan daha fazla kullanılmakta ve kullanıcısı tarafından beğeni almaktadır. instagram kullanıcıları bu uygulama sayesinde takipçilerini artırarak pek çok alanda istedikleri ürün satma ve alma, beğeni alma, yorum yapma gibi işlemleri kolaylıkla yapabilmektedir. İnstagram uygulamasının en güzel yanı ise hikâye atmaktır. Hikâye atmak dediğimiz ise günlük yani 24 saatlik fotoğraf, video ya da yazı paylaşmaktadır. Bu fotoğraf, yazı ve videolar ise sadece instagram kullanıcıları tarafından istediği kişilere paylaşılmaktadır. Beğeni almakta çok önemlidir. instagram beğeni hilesi 2019 sayesinde kullanıcılar istedikleri kadar beğeni veya yorum satın alabilmektedirler.

instagram üzerinden fotoğraf ve videolara filtreler koyarak fotoğraf ve videolarınız kalitesini güçlendirebilirsiniz. İntagram uygulamasının birçok filtresi bulunmaktadır. Çoğu kullanıcı sırf fotoğraflarını filtrelemek için bile bu uygulamayı kullanmaktadır. Ayrıca bunu dışında kullanıcılar videolarını sesli ve sessiz olmak üzere istedikleri şekilde takipçileriyle paylaşabilmektedir. Hikâyeler bölümünde yer alan boomerang özelliği sayesinde 3 saniyelik kısa videolar çekilmektedir. Ve bu özellik instagram kullanıcıları tarafından oldukça beğeni almakta ve kullanılmaktadır. Ayrıca boomerang özelliğine atılan videolara da filtreler uygulanabilmektedir. İnstagram uygulamasında yaptığınız hikâyeler sayesinde de takipçi ve beğeni sayınızı artırabilirsiniz. instagram beğeni hilesi 2019 tüm bunların takip ve beğenisinin artmasını sağlamaktadır.

Hikâyeler bölümünde birçok özellik yer almaktadır. Örneğin; yazı, canlı, normal, boomerang, Super zoom, tersten, eller serbest gibi özellikler hikâyeler bölümünde yer almaktadır. Bu özelliklerden kısaca bahsedecek olursak yazı adından da anlaşılacağı üzere istediğiniz veya beğendiğiniz yazıları paylaşmak içindir. Canlı özelliği iste istediğiniz herhangi bir zaman kavramında takipçileriniz ile paylaşmak istediğiniz anı canlı canlı görüntülemek içindir. Normal özelliği filtreli fotoğraflarınızı paylaşmanızı sağlar. Boomerang biraz öncede bahsettiğimiz gibi 3 saniyelik kısa videoları paylaşır. Süper zoom efekti de boomerang özelliğine benzeyen kısa videolardan oluşur. Bu özelliklerde instagram beğeni hilesi 2019 için oldukça yararlı özelliklerdir. Bu özellikler sayesinde instagram kullanıcıları istedikleri kişilere istedikleri fotoğraf ve videoları gönül rahatlığı ile paylaşmaktadırlar.

2019-05-10 23:06:43

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

instagram takipçi hilesi

instagram takipçi hilesi

instagram hesabı olan bir kişiyseniz eğer instagram ile alakalı terimlerin neler olduğunu çok iyi bildiğinizi düşünüyoruz. Ancak instagram ile yeni tanışan kişiler için birçok terimler

instagram 5000 takipçi hilesi

instagram 5000 takipçi hilesi

instagram 5000 Takipçi Hilesi Sosyal medya platformlarının başında gelen ve milyonlarca kullanıcıya sahip İnstagram gün geçtikçe gelişmeye ve kullanıcı sayısını artırmaya devam ediyor.